O nas

W dzisiejszych czasach, w pogoni za sukcesem i marzeniami coraz częściej zapominamy jak ważną częścią naszego życia jest jedzenie. Zewsząd otoczeni schludnymi, aczkolwiek pozbawionymi duszy lokalami serwującymi równie „bezduszne” jedzenie zdążyliśmy przyzwyczaić nasze kubki smakowe do bylejakości. W pogoni za tym co nowe, zupełnie inne od znanego nam dotychczas zatracamy z każdym dniem jakąś cząstkę naszej tożsamości. Bez wątpienia ważną częścią tej tożsamości jest kuchnia – kuchnia regionalna.

Restauracja wielkopolska „Golonka w pepitkę” to niecodzienna nazwa dla równie nieszablonowego miejsca. Właśnie tutaj spotyka się miłość do wielkopolskiej kuchni połączona z profesjonalizmem naszych kucharzy.

Tylko świeże produkty od lokalnych dostawców oraz nieskrywana radość z gotowania sprawiają, że u nas każdy posiłek jest wyjątkowy – zupełnie tak jak wyjątkowi są nasi goście. Naszym największym pragnieniem jest to by pasją i smakami tej restauracji zabrać Państwa w sentymentalną podróż do, być może, zapomnianych już smaków dzieciństwa. Inspirować i przenieść do krainy niezapomnianych smaków – takich, do których ciągle chce się wracać.

Jak zwykła mawiać Magda Gessler w „Kuchennych rewolucjach” – ma być smacznie jak u mamy. To zdanie jest naszą główną dewizą i znalazło się tutaj nieprzypadkowo, gdyż swój obecny kształt Restauracja wielkopolska „Golonka w pepitkę” zawdzięcza właśnie z sukcesem przeprowadzonej rewolucji. Zapraszamy do lektury menu, w którym poza golonką można znaleźć wiele innych potraw przygotowanych z myślą o dorosłych i najmłodszych gościach naszego lokalu. Smacznego!